Bezpłatne webinarium Bezpieczna szkoła

Serdecznie zapraszamy Inspektorów Ochrony Danych (IOD) i dyrektorów placówek oświatowych na bezpłatne webinarium, które przybliży Państwu praktyczne aspekty bezpieczeństwa, mogące podnieść poziom zabezpieczenia danych osobowych w szkołach.

Jest to szczególnie ważne w obliczu wzmożonych ataków cybernetycznych będących pochodną konfliktu na Ukrainie. Nasz specjalista podzieli się z Państwem wiedzą na temat przetwarzania danych w placówkach oświatowych.

• Termin spotkania: 24.03.2022
  • Czas trwania: 10:00 – 11:00
  • Koszt: bezpłatnie
  • Platforma: ClickMeeting

Spotkanie poprowadzi Piotr Armatowski - trener oświatowy z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w problematyce prawnej ochrony danych osobowych oraz bezpiecznym przetwarzaniu danych w obszarze oświaty.

W programie webinarium:

• Zagrożenia związane ze „złym” adresem e-mail i jego wykorzystywaniem do celów służbowych
  • Portale społecznościowe i strona internetowa placówki - czego się wystrzegać?
  • Jakie działania należy podjąć w zakresie poczty elektronicznej, portali społecznościowych i strony internetowej, by być bezpieczniejszym?