lupka
locklockLogowanie do strefy klienta > SSerwis Prawo Optivum >
 

eduOne - zarządzanie i edukacja

Oferta dla szkół podstawowych

Zintegrowany system do zarządzania placówką oświatową i procesem dydaktycznym

eduOne to nowatorski system ułatwiający kompleksowe zarządzanie jednostką edukacyjną oraz wspomagający procesy dydaktyczne.

Został stworzony z myślą o dyrektorach oraz nauczycielach szkół podstawowych, pozwalając im zaoszczędzić nawet kilka godzin tygodniowo na formalnościach i sprawach administracyjnych.

Przekonaj się, jak prosty w obsłudze, wygodny i wszechstronny jest eduOne

Poznaj przykłady zastosowań systemu w codziennej pracy dyrektora i nauczyciela. Obejrzyj tutoriale:

Wsparcie w zarządzaniu i nauczaniu

eduOne w pełni odpowiada na potrzeby związane z zarządzaniem wieloma aspektami funkcjonowania szkoły oraz procesem dydaktycznym, pozwalając:

  • zyskać dyrektorowi więcej czasu dzięki uproszczeniu i zautomatyzowaniu znaczącej części jego codziennych obowiązków,
  • znacznie szybciej identyfikować problemy i od razu je eliminować (możliwość skutecznego monitoringu sytuacji w szkole już od poziomu konkretnych uczniów i nauczycieli),
  • szybko reagować w krytycznych sytuacjach , dzięki łatwemu dostępowi do dokumentacji, porządkowi i przejrzystości przechowywanych materiałów,
  • zwiększyć zaangażowanie nauczycieli, dzięki dostarczeniu im biblioteki zasobów Nowej Ery i partnerów oraz narzędzia, które ułatwi tworzenie i przechowywanie kolekcji lekcji multimedialnych oraz własnych materiałów dydaktycznych,
  • zwiększyć zadowolenie rodziców – ze względu na uproszczenie komunikacji, przejrzystość systemu, możliwość szybszego reagowania w przypadku ewentualnych problemów dziecka.

eduOne – system dostosowany do potrzeb każdej szkoły

System eduOne postał w wyniku połączenia wieloletnich doświadczeń firmy VULCAN (lidera oprogramowania dla oświaty) i wydawnictwa Nowa Era (lidera edukacyjnego na polskim rynku). Jest efektem wielu miesięcy badań i analiz, prowadzonych w szkołach we współpracy z dyrektorami.

Został stworzony po to, aby w jak największym stopniu wesprzeć dyrektora szkoły w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz maksymalnie uprościć pracę nauczycielom.
 do goryPRZEWIŃ DO GÓRY

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.