Infolinia dla osób ukraińskojęzycznych

W odpowiedzi na obecną sytuację uruchomiliśmy infolinię dla rodziców oraz dzieci w języku ukraińskim. Aby połączyć się z konsultantem należy wybrać numer 71 757 29 29 i postępować według wskazówek przekazywanych przez telefon. Infolinia ułatwi Państwu kontakt oraz pomoże uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.

Jednocześnie przypominamy, że na naszej stronie internetowej znajdziecie porady oraz instrukcję aplikacji Dzienniczek VULCAN w języku ukraińskim. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi materiałami, które ułatwią Państwu odnalezienie się w nowej sytuacji.

Гаряча лінія українською мовою

У відповідь на ситуацію, що склалася, ми запустили гарячу лінію для батьків та дітей українською мовою. Щоб зв’язатися з консультантом, наберіть 71 757 29 29 та дотримуйтесь інструкцій наданих по телефону.Гаряча лінія допоможе вам зв’язатися з нами та допоможе отримати відповіді на всі ваші запитання.

Разом з тим нагадуємо, що на нашому сайті ви знайдете поради та інструкції щодо програми Dzienniczek VULCAN українською мовою. Запрошуємо ознайомитися з підготовленими матеріалами, які допоможуть вам адаптуватися до нової ситуації.