Jak wyjść mocniejszym z kryzysu?

Obejrzyj bezpłatne szkolenie z Marcinem Prokopem

Czym jest kryzys? Trudną sytuacją, która dotyka nas w życiu zawodowym czy prywatnym? Owszem. Katastrofą? Absolutnie nie!

Wyobraźmy sobie, że kryzys jest jak plac budowy. Co widzimy? Chaos. Ludzie przemieszczają się w niezrozumiały dla nas sposób. Wszędzie porozstawiane są sprzęty i materiały budowlane. Ale z budowy wyłoni się porządek, powstanie coś nowego. Rolą nauczycieli, ludzi którzy kształtują nowe umysły, jest bycie kierownikiem tej budowy.

Zapraszamy do obejrzenia szkolenia online, w którym znany dziennikarz i prezenter telewizyjny Marcin Prokop dzieli się swoimi doświadczeniami i podpowiada, jak wyjść z kryzysu mocniejszym.

Szkolenie kierowane jest do nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych. Dostęp do szkolenia jest bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę ck.vulcan.pl i podczas rejestracji wpisać kod 3d1ee633

Sprawdź, jak wykorzystać kod na szkolenie w Centrum Kompetencji VULCAN >