Kongres Szkół i Przedszkoli - zmiana formuły wydarzenia

Z uwagi na liczne prośby z Państwa strony dotyczące zmiany formuły tegorocznego Kongresu Szkół i Przedszkoli, który planowaliśmy w dniach 20-21 września 2022 roku, podjęliśmy decyzję o przekształceniu wydarzenia w cykl kilkunastu webinariów. Mając na uwadze liczbę zadań z którymi mierzą się Państwo na początku nowego roku szkolnego, mamy nadzieję że tegoroczna formuła będzie bardziej wygodna i dostępna dla wszystkich pracowników szkół i przedszkoli, zainteresowanych kongresem. Wiemy, że tematy wystąpień są dla Państwa bardzo istotne dlatego zadbaliśmy o ich profesjonalne przygotowanie.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku, na których zostanie w najbliższych dniach opublikowany kalendarz webinariów.