Oświata w małych samorządach

Organizacja oświaty w samorządach stanowi nie lada wyzwanie nie tylko dla włodarzy dużych samorządów, ale także dla władz niewielkich gmin. I chociaż zadanie poprawienia organizacji oświaty jest takie samo dla wszystkich, to jego wykonanie różni się znacząco.

Zapraszamy na szkolenie on-line, na którym nasz ekspert oświatowy opowie Państwu, co to znaczy lepsza oświata. Dowiedzą się Państwo, w jaki sposób zorganizować oświatę w małym samorządzie oraz jakie narzędzia ją wspierają.

Zachęcamy do udziału w szkoleniach on-line (webinarium). Jest to bardzo praktyczna forma nauki, która nie wymaga poświęcania czasu na dojazd do sali szkoleniowej. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu i można uczestniczyć w spotkaniu.