Polski Ład a pensje w oświacie

Obowiązujące od 1 stycznia br. przepisy Polskiego Ładu oraz wprowadzone 7 stycznia rozporządzenie MF wciąż budzą wątpliwości. Wielu nauczycieli zadaje pytanie „Co dalej z naszymi wynagrodzeniami?”.

Aby przybliżyć Państwu ten temat i rozwiać wątpliwości przygotowaliśmy bezpłatne szkolenie, podczas którego dzielimy się naszą obecną, najbardziej aktualną wiedzą.

Nasi eksperci w przystępny sposób wyjaśniają:

• dlaczego otrzymane w styczniu wynagrodzenie jest niższe;
  • jakie konsekwencje poniosę uwzględniając (lub nie) ulgę podatkową w swoim wynagrodzeniu;
  • jakie są różnice w naliczaniu podatku po 1 stycznia 2022 r. w stosunku do roku ubiegłego;
  • czy zasiłki ZUS, renty, emerytury i umowy zlecenia są doliczane do przychodu kwalifikującego do ulgi;
  • jakie zmiany wnosi rozporządzenie z dnia 7 stycznia 2022 r.

Szkolenie jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych. Aby z niego skorzystać wystarczy zalogować się do Centrum Kompetencji VULCAN.

Zaloguj się

Jeśli nie mają Państwo konta na platformie Centrum Kompetencji VULCAN, wystarczy się bezpłatnie zarejestrować.

Zarejestruj się

Szkolenie jest pierwszą częścią poruszanego tematu. W kolejnej chcielibyśmy skupić się na odpowiedzi na nurtujące Państwa wątpliwości i pytania, do których zadawania serdecznie zachęcamy.

Zaloguj się
Zarejestruj się