Aplikacja mobilna na Androida

Od nowego roku szkolnego 2014/2015 użytkownicy UONET+ będą mogli pobrać aplikację mobilną na Androida.

Jeśli konieczność posiadania komputera i dostępu do sieci w każdej klasie jest w Twoim przypadku barierą, uniemożliwiającą wdrożenie dziennika elektronicznego - poznaj Lekcję+.

Lekcja+ to mobilny dziennik elektroniczny, który umożliwia nauczycielom pracę na tablecie - m.in. sprawdzenie obecności uczniów, czy wystawianie ocen oraz uwag. Taki dziennik można zabrać wszędzie, nawet na boisko szkolne!

Z aplikacji można korzystać również w przypadku braku zasięgu i połączenia z Internetem. Gdy tylko tablet znajdzie się ponownie w zasięgu sieci dane są synchronizowane z systemem uczniowskim UONET+.

Dzięki temu rozwiązaniu rozbudowana infrastruktura internetowa w całej szkole nie jest konieczna. Wystarczy kilka punktów dostępu do Internetu w strategicznych miejscach, m.in. takich jak pokój nauczycielski.

Prosto i szybko - tak pracuje się z Lekcją+

Szybkie sprawdzanie obecności

Ocena kształtująca w e-dzienniku

Dodawanie uwag i informacji o uczniu