Aplikacja mobilna na Windowsa

Korzystanie z e-dziennika to już codzienność w wielu szkołach. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę nauczycieli warto korzystać z mobilnego dziennika elektronicznego - aplikacji Lekcja+, która jest uzupełnieniem e-dziennika systemu UONET+.

Lekcja+ umożliwia m.in. sprawdzenie obecności uczniów, czy wystawianie ocen oraz uwag. Z aplikacji można korzystać również w przypadku braku zasięgu i połączenia z Internetem. Gdy tylko tablet znajdzie się ponownie w zasięgu sieci dane są synchronizowane z systemem uczniowskim UONET+.

Aplikacje mobilne otwierają przed szkołami nowe możliwości, usprawniając wykorzystywany w coraz większej liczbie placówek dziennik elektroniczny, ułatwiający komunikację na linii szkoła - rodzice i uczniowie. Dzięki rozwiązaniom konieczność posiadania komputera i dostępu do sieci w każdej klasie przestaje być barierą, uniemożliwiającą wdrożenie e-dziennika.

Zobacz, jak prosta jest Lekcja+

Mobilny e-dziennik na Windows
Rozkłady materiału w Lekcji+
Czytelny plan tygodnia