E-dziennik UONET+ w Twojej szkole

Dobra komunikacja pomiędzy szkołą i rodzicami jest podstawą udanej współpracy mającej na celu dobro ucznia.

Zachęcamy nauczycieli do informowania rodziców o możliwości korzystania z e-dziennika UONET+. Aby ułatwić szkołom przeprowadzenie szerokiej akcji informacyjnej przygotowaliśmy:

Instrukcję, jak uzyskać dostęp i jak pierwszy raz zalogować się do e-dziennika, którą w kilka sekund wychowawca może wydrukować i rozdać rodzicom podczas zebrania

W punkcie pierwszym wystarczy wpisać adres dziennika elektronicznego UONET+, a następnie nacisnąć przycisk "Wygeneruj PDF". Przygotowany plik po wydrukowaniu można rozdać rodzicom.

Przygotuj instrukcję dla rodziców
Pobierz banery na www

Zestaw banerów na stronę internetową szkoły

Jeśli potrzebują Państwo przygotowanie grafiki w innym formacie, prosimy o szczegółowe informacje na adres: cok@vulcan.edu.pl – przygotujemy baner dopasowany do strony internetowej szkoły.

Pobierz banery na www